Podążaj za nami na:
 

11 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ KOSTRZEWĘ

08.03.2016

11 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ KOSTRZEWĘ

 

01_FIRMA Z BOGATA TRADYCJA FIRMA Z BOGATĄ TRADYCJĄ

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe KOSTRZEWA posiada blisko 40-letnie doświadczenie w produkcji kotłów c.o. Pierwsi w Polsce wyprodukowaliśmy w 2000 roku kocioł na pelet do domu jednorodzinnego. Przez długi czas byliśmy jedyną w kraju firmą, która „uwierzyła” w pelet. Inni producenci „przekonali się” do tej formy ogrzewnictwa stosunkowo niedawno. Polska branża producentów urządzeń do spalania biomasy w warunkach domowych istnieje od kliku zaledwie lat. Jej dynamiczny rozwój potęguje wysokie zapotrzebowanie na urządzenia, gwarantujące czyste i ekonomiczne ogrzewanie domostw.

02_WŁASNA MYSL TECHNOLOGICZNA WŁASNA MYŚL TECHNOLOGICZNA

Sami projektujemy i testujemy nasze produkty. Ich wysoką jakość potwierdzają krajowe i zagraniczne jednostki badawcze. Sercem kotła jest palnik, podobnie jak silnik w samochodzie. W naszych urządzeniach palnik jest „uszyty na miarę” całości, nigdy odwrotnie. Geometrię palnika i materiał z którego został wykonany precyzyjnie dobieramy pod wymienniki ciepła, do których je wstawiamy. Potwierdzeniem słuszności takiej filozofii jest certyfikat 5 klasy wg normy PN EN 303-5:2012, którym mogą poszczycić się nasze urządzenia, a także wpis na niemiecką listę BAFA. Jako nieliczni sami produkujemy palniki i wymienniki ciepła do naszych kotłów. Tymczasem 90% krajowych firm z branży korzysta z obcych półproduktów, produkując „składaki”.

03_CENY KONKURENCYJNE CENY KONKURENCYJNE

Jesteśmy samowystarczalni. Stworzyliśmy własną sieć dystrybucji, wiodącą od producenta, poprzez punkty sprzedaży, prosto do klienta z pominięciem wielu pośredników. To wszystko składa się na konkurencyjną cenę urządzeń marki KOSTRZEWA, przy zachowaniu ich wysokiej jakości.

04_OD DOMU DO BLOKU OSIEDLOWEGO OD DOMU DO BLOKU OSIEDLOWEGO

Proponujemy 30 różnych urządzeń na pelet, zaspokajających różne potrzeby naszych klientów. Kotły KOSTRZEWY o mocy od 10 do 300 kW ogrzeją budynki o różnej kubaturze i zapotrzebowaniu na ciepło.

05_SERWIS TECHNICZNY NAJLEPSZY W POLSCE SERWIS TECHNICZNY NAJLEPSZY W POLSCE

Posiadamy najbardziej rozbudowaną w kraju sieć obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej w branży kotłów c.o. Dysponujemy 130 punktami serwisu. 70% zgłoszeń klienta jest realizowanych w czasie od 6 do 12 godzin.

06_STOSUJEMY SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA STOSUJEMY SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Nie eksperymentujemy na naszych klientach. Wszelkie techniczne nowości poddajemy drobiazgowym testom w naszym firmowym laboratorium, przed wprowadzeniem ich do sprzedaży. Badania prowadzimy w warunkach zbliżonych do naturalnych, czyli panujących w pomieszczeniach, które ma ogrzewać dane urządzenie.

07_WLASNY DZIAL KONSTRUKCYJNY WŁASNY DZIAŁ KONSTRUKCYJNY

Konstruktorzy w firmie Kostrzewa projektują urządzenia w technologii 3D, w oparciu o programy firmy Dassault Systemes – światowego lidera w dziedzinie narzędzi do projektowania i modelowania. Stosowanie nowoczesnych narzędzi umożliwia wprowadzanie innowacji w branży urządzeń grzewczych, uwzględniających potrzebę ochrony środowiska naturalnego, ograniczenie zużycia paliwa oraz rosnące wymagania klientów, dotyczące wzornictwa.

08_KOMPLEKSOWE ROZWIAZANIA DLA PELETU KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA DLA PELETU

Klientowi proponujemy całościowe rozwiązania: oprócz najlepszych na rynku urządzeń, nowoczesne i wygodne magazynowanie oraz pneumatyczne podawanie peletu na duże odległości. Nasze urządzenia można obsługiwać na odległość za pośrednictwem modułu internetowego lub modułu GSM.

09_WYPRZEDZILISMY O 6 LAT POLSKA I UNIJNA RZECZYWISTOSC WYPRZEDZILIŚMY O 6 LAT POLSKĄ I UNIJNĄ RZECZYWISTOŚĆ

Jesteśmy pierwszym w Polsce producentem urządzeń grzewczych, który spełnia surowe wymagania emisyjno-techniczne unijnej dyrektywy Ekodesign. Dokument będzie obowiązywał od 2022 r.

10_DZIALAMY NA RZECZ POPRAWY CZYSTOSCI POWIETRZA DZIAŁAMY NA RZECZ POPRAWY CZYSTOŚCI POWIETRZA

Nasze urządzenia są bezpieczne dla środowiska, emitują śladowe ilości spalin i popiołów, co potwierdzają badania techniczne i certyfikaty. Działamy na rzecz wzrostu świadomości społeczeństwa w zakresie roli jaką odgrywa czyste powietrze w zachowaniu dobrego zdrowia. Temu służył nasz autorski program edukacyjny, adresowany do przedszkolaków, oraz realizowany obecnie program „Czysta Kotłownia”. Bacznie obserwujemy proces poprawy jakości powietrza w Europie Zachodniej, a swoje wnioski i propozycje przekazujemy decydentom. Uwagi, wynikające z praktycznego podejścia do tematu, przekazujemy też urzędnikom samorządowym na łamach portalu „PONE dla gmin”.

11_NADAJEMY KIERUNEK BRANZY NADAJEMY KIERUNEK BRANŻY

Jako pierwsi w kraju wyprodukowaliśmy urządzenia z certyfikatem 5 klasy wg normy PN EN 303:5-2012. Pierwsi uzyskaliśmy też potwierdzenie spełnienia wymagań dyrektywy Ekodesign. Cieszy nas fakt, że branża pilnie śledzi nasze dokonania i obiera podobne kierunki rozwoju.

 Pozostałe aktualności:

28.11.2010 - Ceny węgla
28.10.2010 - Zielone ciepło
28.10.2010 - Wzrost cen gazu
22.10.2010 - Dla najmłodszych