Podążaj za nami na:
 

SERWIS TECHNICZNY KOSTRZEWA NA NOWEJ PLATFORMIE INTERNETOWEJ

27.01.2017

Produkujemy najlepsze w Polsce kotły centralnego ogrzewania na pelet, co potwierdza ranking TOPTEN Polskiej Izby Ekologii. Posiadamy również największy i najsprawniejszy serwis techniczny w branży kotłów na biomasę. KOSTRZEWA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i do produktów, spełniających wymogi unijnej dyrektywy „Ekoprojektu”, oraz usług z zakresu serwisu dołącza nowoczesną platformę serwisową : serwis.kostrzewa.com.pl

 

KOSTRZEWA Serwis

 

Celem tej innowacji jest ułatwienie użytkownikom urządzeń KOSTRZEWA szybkiego dostępu do usług serwisowych, gwarancyjnych i pogwarancyjnych, jak również usprawnienie pracy serwisantów. Platforma jest prosta w obsłudze. Użytkownik urządzenia po zarejestrowaniu się uzyskuje dostęp do całej historii kotła c.o. – jego użytkowania, serwisowania oraz napraw. Serwis wprowadza rozmaite udogodnienia, np. system sam przypomina o zbliżającym się przeglądzie serwisowym urządzenia, wysyłając użytkownikowi wiadomości mailowe. Obsługa serwisu prowadzona jest we własnym zakresie (bez outsourcingu) – wszystko po to, aby jak najsprawniej odpowiadać na zgłoszenia użytkowników.

 

KOSTRZEWA od lat systematycznie rozbudowuje i usprawnia sieć serwisu technicznego. Obecnie przedsiębiorstwo dysponuje największym i najsprawniej działającym systemem usług serwisowych w branży kotłów c.o. na biomasę, liczącym sobie 130 zewnętrznych, autoryzowanych punktów. Serwisanci tworzą grupę doświadczonych specjalistów, stale podnoszących kwalifikacje. Obowiązkowe, systematyczne szkolenia serwisantów z zakresu teorii oraz praktyki prowadzone są w małych grupach, co umożliwia kursantom jak najlepsze zapoznanie się z tematyką. Zajęcia praktyczne prowadzone są na pracujących urządzeniach w firmowym laboratorium.

 

Niektórzy producenci serwisują jedynie wybrane części urządzenia grzewczego. KOSTRZEWA wychodzi z założenia, że użytkownik naszych urządzeń nie musi wiedzieć co się zepsuło: grzałka, czy sterownik? Nasi serwisanci muszą się znać na całości, także na automatyce. Naszym priorytetem jest dalsze ulepszanie produkowanych kotłów, tak by samo serwisowanie i właściwe użytkowanie wyeliminowało przypadki jakichkolwiek awarii.

 

Wiemy, że dla naszego klienta liczy się czas reakcji. Dlatego staramy się skrócić do minimum czas oczekiwania na rozwiązanie zgłoszonego problemu. Zamiast suchych, mało przyjaznych formularzy kontaktowych – podajemy bezpośredni kontakt do naszego centrum serwisowego, gdzie zapada decyzja o dalszym działaniu i przekazanie informacji do specjalisty. 

 

Systematyczna rozbudowa usług serwisowych, w tym uruchomienie platformy serwisowej, wpisuje się w strategię długofalowego rozwoju przedsiębiorstwa KOSTRZEWA. Pragniemy zapewnić użytkownikom profesjonalną, długofalową opieką techniczną. Od lat naszym priorytetem są również działania na rzecz poprawy jakości powietrza w Polsce. W tym celu wprowadziliśmy nowy standard w zakresie usług serwisowych – każdej wizycie serwisowej towarzyszy przebadanie pracy kotła z analizatorem spalin. Ekologię urządzeń potwierdzamy wydrukiem z analizatora. Tylko w ten sposób klient, a także gminy, dotujące zakup ekologicznych urządzeń grzewczych, będą miały dowód na to, że urządzenie faktycznie ogranicza szkodliwą emisję.Pozostałe aktualności:

28.11.2010 - Ceny węgla
28.10.2010 - Zielone ciepło
28.10.2010 - Wzrost cen gazu
22.10.2010 - Dla najmłodszych