Podążaj za nami na:
 

KOSTRZEWA WYDAJE MAGAZYN "ZIELONE CIEPŁO"!

18.04.2018
Zielone_ciepło Pragniemy poinformować, że właśnie wydaliśmy nowy,  wolny od reklam,  bezpłatny magazyn "Zielone ciepło" zawierający treści propagujące ogrzewanie biomasą. 

Krajowa branża drzewna generuje ogromne ilości trocin, które można zamienić w pelet - przyjazne paliwo do ogrzewania domów, a także większych budynków. Polska jest obecnie szóstym producentem peletu drzewnego w Europie, a kotły przystosowane do jego spalania są coraz lepsze -  technologia grzewcza jest stale udoskonalana.  Skoro wszystko jest na dobrej drodze, to w czym tkwi problem? Potrzebujemy przyspieszenia, bo zbyt wielu Polaków oddycha szkodliwym pyłem, zbyt wielu z nas choruje z powodu smogu. Za mało jest też bodźców, które skutecznie zachęcałyby do stosowania peletu - naszego rodzimego paliwa. Uczynimy wszystko, by Państwa do niego przekonać!

 

Zapraszamy do lektury "Zielonego ciepła" dostępnego w naszych punktach dystrybucyjnych.  Osoby zainteresowane otrzymaniem darmowego magazynu prosimy o kontakt pod adresem: pr1@kostrzewa.com.pl.Pozostałe aktualności:

28.11.2010 - Ceny węgla
28.10.2010 - Zielone ciepło
28.10.2010 - Wzrost cen gazu
22.10.2010 - Dla najmłodszych